Informácie o stránke.

Stránky vznikli v marci 2000. Pokus o vytvorenie osobnej stránky sa prerodil do terajšej podoby a veru, ani sám autor nevie ako :-).

Možno to bol iba závan čohosi, čo prichádza znenazdajky, ako svetielko svätojánskej mušky, či trblietanie hviezd. Ako pocity v jasnej noci, keď svet zdá sa byť krajší, svetlejší a láskavejší a túlanie myšlienok nemá hraníc. Ako inšpirácia a potreba v jednom. Ako prameň, keď zrazu vytryskne a naše malé "ja" iba žasne nad svätosťou chvíle: "Poď a rozdeľ sa s tým, čo v sebe máš".
Otvoriť srdce je vystrieť naširoko dlane. Dotknúť sa pravdy, dotknúť sa seba a preklenúť vesmír. Byť Človekom. A ak sa cez oceán preženú vlnky radosti, čas sa vtedy smie zastaviť. Aby všetko v živote malo svoj zmysel, svoj smútok, radosť, bolesť, šťastie. Hľadanie a putovanie nemá konca. Nemá začiatok. Iba jednoducho je. A potešiť niekoho je viac ako úsmev sveta.

V každom z nás, v kolobehu denných starostí a radostí, smútku, či chorobe, bolesti a šťastia, existuje aj priestor pre poodhalenie dverí vedúcich do hĺbky vlastného srdca. Keď stačí iba odvaliť kamene, piesok, blato a nánosy a ponechať, aby z nás vytrysklo svetielko, ktoré sa bude usmievať do diaľky. Kedy sme znova schopní vykročiť kľukatými a úzkymi chodníčkami na Cestu, ktorá nás povedie k Domovu ... Aby sme jedného dňa našli seba i svoje miesto v nekonečnosti iných hviezd a potom sa s vďačnosťou ponorili do hlbokého oceánu mieru a lásky, ktorého prameň nemôže nikdy vyschnúť.

Stránky sú iba kvapkou v širokom vesmíre života (a tiež techniky, počítačov a iných stránok :-) ), ale bez kvapiek by nikdy nevznikla rieka ...

Poďakovanie.

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k vytvoreniu týchto stránok.

Kontakt.

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, návrhov, atď, atď, ... neváhajte a napíšte.

Napíšte nám dreamspace@dreamspace.sk


Hlavná stránka


© 2000-2004 Obláčik Všetky práva vyhradené

Poznámka:

Stránky boli vytvorené v HTML 4.0 s použitím JavaScriptu, kaskádových štýlov a java appletu a sú prispôsobené pre rozlíšenie 1024 x 768 px. Vyskúšané boli v IE 5.5.

Ak stránky nepracujú správne, prosím, stiahnite si Microsoft Internet Explorer 5.5 alebo verziu vyššiu. Download MS Internet Explorer